کشمش سبز ارومیه توجه آدم فضای را به زمین جلب کرد

با وجود محتوای کالری بالا، کشمش سبز ارومیه مجاز به مصرف افراد دارای اضافه وزن است ارزش سوء استفاده از ظرافت را ندارد: یک مشت نسبتاً کوچک انگور خشک در روز به عنوان یک میان وعده برای رفع گرسنگی است.

برای مدت طولانی، افزایش قدرتمند انرژی، بهبود خلق و خو و در عین حال فعال کردن متابولیسم. فیبر موجود در پالپ میوه خشک علاوه بر این، بدن را از محصولات مضر پوسیدگی پاک می کند.

کشمش انگور خشک است. بر خلاف سایر میوه های خشک که هنگام خشک شدن شیرین می شوند، کشمش بدون شکر اضافه شده ساخته و بسته بندی می شود. این میوه خشک حاوی گلوکز کافی است و یکی از بهترین شیرین کننده های طبیعی است.

کشمش همچنین سرشار از فیبر، پتاسیم، آهن، بور، ویتامین های متعدد، عناصر ماکرو و ریز است. کشمش فاقد چربی اشباع شده، کلسترول و گلوتن است این یک محصول غذایی بسیار مفید و گاهی ضروری است.

کشمش

کشمش حاوی پلی فنول ها، آنتی اکسیدان ها، فلاونوئیدها و مواد مغذی است که برای سلامتی و رفاه عمومی مفید است احتمال بیماری لثه را کاهش می دهد معمولاً میوه های خشک (به دلیل قند زیاد) بر وضعیت حفره دهان تأثیر منفی می گذارند.

اما این در مورد کشمش صدق نمی کند. می تواند سلامت دهان را بهبود بخشد و حفره ها را از بین ببرد مطالعات نشان داده است که کشمش حاوی مواد شیمیایی گیاهی ضد میکروبی است که از رشد باکتری هایی که باعث بیماری لثه می شوند، جلوگیری می کند.

کشمش حاوی اسید اولئانولیک است، یکی از مواد شیمیایی گیاهی مورد نیاز برای محافظت از دندان در برابر پوسیدگی و خرد شدن. کشمش از رشد باکتری ها در دهان جلوگیری می کند و دندان ها را سالم نگه می دارد.

از آنجایی که میوه خشک حاوی کلسیم است، از خرد شدن و خرد شدن دندان ها نیز جلوگیری می کند به هضم غذا کمک می کند کشمش حاوی فیبر خوراکی محلول و نامحلول است که به حفظ حرکات روده، رفع یبوست است.

و جلوگیری از اسهال کمک می کند. مصرف روزانه کشمش برای معده مفید است فیبر موجود در آن با آب شروع به متورم شدن می کند و به حذف سموم از سیستم گوارشی کمک می کند.

همه میوه های خشک کالری بیشتری نسبت به میوه های تازه دارند، اما فیبر بیشتری نیز دارند. به عنوان مثال، یک فنجان انگور حاوی یک گرم فیبر رژیمی است، در حالی که یک فنجان کشمش حاوی هفت گرم است با افزودن کشمش به رژیم غذایی خود، می توانید به سرعت نیاز بدن به فیبر را جبران کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.