پوشیدن بلوز شلوار دخترانه پاییزه موجب از بین رفتن حس بویایی دختری شد

یک تاپ پیژامه از داخل بیرون و یک جفت چکمه زمستانی، یک طرح پلنگی و جوراب های فرفری تا روی زانو: ممکن است شما برای ترکیب هایی که آنها می سازند آماده نباشید، اما فرزند شما به سنی رسیده است که ممکن است بتواند این کار را انجام دهد. شروع کن به لباس پوشیدن خودشون

بین 28 تا 32 ماهگی، کودکان اغلب قدرت و هماهنگی کافی برای در دست گرفتن و رها کردن دارند تا شروع به کشیدن لباس روی سر و شلوار تا کمرشان کنند. احتمالاً چند سال دیگر طول می کشد تا آنها بتوانند به تنهایی لباس بپوشند، اما اکنون می توانید برخی از عادت های اولیه را ایجاد کنید.

دو جنبه مهم برای کمک به کودک شما برای اینکه خودش بلوز شلوار دخترانه پاییزه بپوشد، داشتن لباس هایی است که به راحتی می پوشد و توجه دقیق به میزان علاقه اوست.

شلوارهایی با کمربندهای الاستیک و دهانه‌های پهن در قسمت مچ پا، پیراهن‌های آستین کوتاه و لباس‌های بسیار بزرگ مانند لباس‌ها و گرمکن‌هایی که می‌توانند روی سرشان بپوشند، همگی پوشیدن لباس‌ها را آسان‌تر می‌کنند. ، در نظر داشته باشید که خودتان کار را برای مدتی ادامه دهید و بعداً دوباره امتحان کنید.

بلوز

کودک شما احتمالاً قبل از پوشیدن لباس‌ها آماده است تا لباس‌ها را در بیاورد. این می تواند در اوایل 26 ماهگی اتفاق بیفتد و به افزایش اعتماد به نفس آنها کمک می کند.

شما باید در بخش‌های پیچیده مانند دکمه‌ها و سایر بست‌ها به آن‌ها کمک کنید، اما سعی کنید تا جایی که می‌توانند به آن‌ها اجازه دهید این کار را انجام دهند. به عنوان مثال، اگر آنها می توانند به تنهایی شلوار خود را پایین بیاورند، می توانید در مرحله آخر یعنی کشیدن پاهای شلوار از روی پای آنها کمک کنید.

در 30 ماهگی، کودک شما ممکن است بخواهد لباس های خاصی را خودش انتخاب کند و شروع به کنار گذاشتن وسایل خود کند. یک کمد کم و پهن برای این کار خوب است یا دو یا سه کشو پایینی یک کمد بلندتر.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.