پوست لیمو شیرین حاوی فیبر است

در نهایت، ادعاهایی وجود دارد لباس بیمارستانی که آب لیمو حاوی فیبر است. به هیچ درجه قابل توجهی اینطور نیست. لیمو حاوی فیبر است، بله، اما اگر یک لیموترش کامل، از جمله پوست آن را مصرف نکنید، مقدار قابل توجهی فیبر از آن دریافت نخواهید کرد و منابع بهتری هم وجود دارد.

قابل قبول است که آب لیمو می تواند تخلیه معده را کند کند و در نتیجه گلوکز پس از غذا را کاهش دهد و در عین حال جذب مواد مغذی را بهبود بخشد، اما در حال حاضر شواهد کمی وجود دارد که آب لیمو به هضم کمک می کند.

این موضوع همیشگی منجر ماشین سنگین دست دوم اقساطی ۱۴۰۰ به کمی بحث و جدل شده است. ایده اصلی این است که با اسیدی کردن بیش از حد خون، رژیم غذایی استاندارد آمریکایی باعث ترویج انواع بیماری ها، به ویژه سرطان، دیابت، پوکی استخوان و بیماری های قلبی عروقی می شود. اما خوشبختانه غذاهای مختلف می توانند PH خون شما را به تعادل برگردانند.

داشتن PH خون خیلی لیمو شیرین قبل از خواب بالا (خیلی قلیایی) یا خیلی پایین (بیش از حد اسیدی)، در واقع می تواند مضر و حتی کشنده باشد. اما به جز در صورت بیماری شدید (سرطان، کتواسیدوز، نارسایی کبد، مسمومیت شدید …)، pH خون شما به شدت توسط سیستم بافر داخلی بدن شما در محدوده سالم تنظیم می شود.

آیا تغییرات در این محدوده باریک می تواند به سلامت مربوط باشد؟ بعضی ها اینطور فکر می کنند. آنها بر این باورند که خم شدن به سمت انتهای پایین محدوده طبیعی نامطلوب است.

با این حال، شواهد ضعیف هستند، زیرا آزمایش این فرضیه شامل رژیم‌های غذایی سرشار از میوه‌ها و سبزیجات یا مکمل‌سازی با مواد معدنی ضروری است.

دو مداخله‌ای که می‌توانند لیف بچه گانه به راحتی بر سلامتی تأثیر بگذارند که با تغییر pH خون ارتباط ندارد. علاوه بر این، رژیم غذایی که به شدت از مواد معدنی قلیایی طراحی شده بود، تنها منجر به افزایش pH خون 0.014 شد، اگرچه pH ادرار را 1.02 افزایش داد.

 • منابع:
  1. ?Lemon Water: Is It Good For You

 • تبلیغات: 
  1. گلاب یک روغن طبیعی برای پوست است
  2. افزایش ۹۹ درصدی حقوق بازنشستگان
  3. پوشش ترافیکی که به ایزوگام متصل است
  4. با ما قدم به قدم به موفقیت نزدیک می شوید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.