نصب درب ضد سرقت خوب در ویلایی موجب کاهش قیمت شدید آن شد

امروزه سیستم های بسیار پیشرفته ای وجود دارد و زنگ درب ضد سرقت خوب را می توان با کنترل از راه دور یا از طریق تلفن هوشمند خود کار کرد. معمولا دزدگیر دزدگیر به سادگی با قفل کردن درب مسلح می شود و به همین ترتیب خلع سلاح می شود.

این دستگاه‌ها طوری کالیبره شده‌اند که در هنگام به صدا درآمدن زنگ در فعال نمی‌شوند، بلکه فقط در صورت تلاش برای نفوذ فعال می‌شوند.

حتی اگر امنیت خانواده شما قیمتی ندارد، خوب است بدانید که برای نصب درب زرهی هشداردهنده همچنان باید هزینه‌ای را متحمل شوید که بسته به برند و فناوری مورد استفاده متفاوت است.

داده‌های وزارت کشور نشان می‌دهد که دزدی از خانه‌ها سالانه حدود 200000 مورد است و با وجود همه‌گیری که به‌ویژه در سال 2020، بخش بزرگی از ایتالیا را مجبور به قرنطینه‌های مختلف کرد، هیچ نشانه‌ای از کاهش وجود ندارد.

این بدان معناست که هر روز حدود 500 سرقت منزل رخ می دهد، یک مورد در هر 2 دقیقه. این پدیده تمام ایتالیا را تحت تاثیر قرار می دهد و دزدها اغلب حتی جلوی خانه هایی که ساکنان داخل آن هستند توقف نمی کنند. پس از آن محافظت از خود با a بسیار ضروری است.

درب

سیستم هشدار درب ضدسرقت متصل به یک مرکز عملیات، قادر به جلوگیری از اقدام مجرمان و اجازه مداخله سریع در صورت نیاز. سیستم هشدار هوشمند یک راه حل امنیتی در دسترس همه است

انتخاب یک سیستم هشدار درب ضدسرقت با نظارت حرفه ای به معنای دستیابی به مداخله فوری در صورت تلاش برای نفوذ و منصرف کردن شدید سارقان احتمالی است: امکان فیلمبرداری و در نتیجه شناسایی یک عامل بازدارنده قوی است که با واکنش سریع مرکز عملیات تقویت می شود.

محافظت از خود با یک راه حل امنیتی هوشمند کمتر از آنچه فکر می کنید هزینه دارد: چند صد یورو برای آرامش خاطر زندگی با محافظت کامل کافی است.

مزایا بدیهی است: با زنگ هشدار موثر هیچ ضرر و زیان مالی و اشیایی با امکان گرفتن بیمه نامه با هزینه های کمتر وجود نخواهد داشت و حتی ارزش خانه افزایش می یابد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.