مردی با نشستن روی چرم حیوانی ناخن هایش به سرعت رشد میکند

بیشتر محصولات چرم حیوانی طبیعی که می توانید در مراکز خرید، فروشگاه های تخصصی و از استادان صنایع چرمی خریداری کنید از مواد چرم گاوی ساخته شده اند.

راهنمای زیر نشان می‌دهد که چرا بسیاری از تولیدکنندگان چرم گاوی را انتخاب می‌کنند، فواید پوست گاو چیست و چگونه از این ماده مراقبت کنیم.

چرم گاو از پوست گاو درست می شود. هر دو الاستیک است، با یک لایه یکنواخت و صاف، حدود 1 اینچ ضخامت. این نوع چرم برای تولید کفش استفاده می شود. چرم گاو از دباغی کروم تولید می شود.

به عنوان مثال، کفش های چرم گاوی از موادی با ضخامت بیش از 0.5 اینچ دریافت می شود. از پوست حیوانات با ضخامت متوسط ​​برای تولید چرم خام و سراجی استفاده می شود. از پوست های ضخیم تر برای ساختن کفی و چرم های فنی استفاده می شود.

چرم گاوی یک چرم الاستیک و بادوام با بافت طبیعی چشمگیر در قسمت جلویی است. می توان آن را از طریق رنگ ها، رنگدانه ها، رنگ ها پردازش کرد.

 

چنین انعطاف پذیری به شما امکان می دهد طیف قابل توجهی از مواد چرمی با رنگ ها و بافت های مختلف از جمله مواد نخبه و منحصر به فرد را بدست آورید. طیف وسیعی از کاربردها از جمله تولید پوشاک، کفش و لوازم آرایشی، اثاثه یا لوازم داخلی، آستر و فضای داخلی خودرو، اماکن مسکونی و اداری، لوازم جانبی و اقلام هدیه را دارد.

چرم گاو ضخیم‌ترین و سنگین‌ترین نوع چرم گاوی است. برای تولید انبوه محصولات چرمی برای فروش استفاده می شود. ضخامت پوست گاو از 0.5 تا 1.5 اینچ متغیر است. چرم گاو دارای ساختاری خشن، افزایش مقاومت در برابر سایش و دوام است، اما برای پردازش موفقیت آمیز به تجربه خاصی و ابزار خاصی نیاز دارد.
پوست بوفالو حتی ماده ای قوی تر، ضخیم تر و سنگین تر است. چنین چرمی طولانی ترین مدت خدمات را دارد، اما کاربردهای بسیار خاص به ندرت برای تولید محصولات روزمره استفاده می شود.

چرم گاو واقعی به ضخامت و استحکام گاو است، اما در عین حال پوست گاو انعطاف پذیرتر و انعطاف پذیرتر است و دارای بافتی خاص از قسمت جلویی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.