عرق نعناع برای رفلاکس معده نوزاد به جهان صادر شد

نعناع علاوه بر درمان اصلی برای اختلالات سیستم عصبی و عرق نعناع برای رفلاکس معده نوزاد نیز تجویز می شود به بی خوابی کمک می کند، اما فقط به عنوان بخشی از درمان است این گیاه التهاب را تسکین می دهد و یک ضد اسپاسم طبیعی است، تشکیل گاز در روده را کاهش می دهد.

با افزایش اسیدیته روده  ، نعناع کمک می کند که تولید اسید هیدروکلریک را کاهش می دهد با اسیدیته کم، نعناع دارای خواص ضد التهابی است که امکان استفاده از آن را در درمان برونشیت، التهاب لوزه، آبریزش بینی می دهد این گیاه برای دستگاه گوارش نیز مفید است همچنین می توان از آن برای کاهش استرس استفاده کرد، این یک آرام بخش طبیعی ملایم است.

عرق

نعناع برای سردرد، احتقان بینی و پانکراتیت مزمن استفاده می شود النا کراسنوپیوا می گوید این به تقویت سیستم قلبی عروقی کمک می کند و همچنین دارای خواص ضد باکتریایی است نعنا یک موکولیتیک طبیعی در نظر گرفته می شود.

این گیاه خلط را رقیق می کند و آن را سریع و موثر می کند. نوشیدن چای نعناع نه تنها برای سرفه مرطوب توصیه می شود، بلکه به کاهش همه علائم سرماخوردگی کمک می کند. نعناع حاوی مقدار زیادی ویتامین C و سایر عناصر کمیاب است.

استفاده از نعنا در آشپزی، گیاهان تند به طور گسترده در آشپزی استفاده می شود هم به عنوان چاشنی و هم به عنوان یک ماده اصلی. نعنا نیز از این قاعده مستثنی نیست تقریباً در تمام غذاهای جهان یافت می شود.

در انگلستان از نعناع به طور سنتی در سس های گوشتی استفاده می شود این به ویژه در کریسمس صادق است . در آمریکا با آن نوشیدنی درست می کنند: به عنوان مثال، موهیتو و سایر کوکتل ها. غذاهای ایتالیایی سرشار از غذاهایی است که در آنها نعناع به عنوان ادویه اضافه می شود: به گوشت، به سبزیجات ، به سوپ های مقوی و غنی.

دسر با نعنا یک نوع لذت جداگانه است. تارت و طعم غنی آن به خوبی شیرینی کوکی ها، تارتلت های خامه ای، چیزکیک یا اکلر را نشان می دهد. نعنا به مقدار کم به خامه اضافه می شود یا ظرف تمام شده با برگ تزئین می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.