طی اعلام شهرداری از شال مجلسی شیک برای تمیز کردن خیابان ها استفاده می شود

شال مجلسی شیک یکی از اکسسوری‌های شیک برای فصل پاییز و زمستان است. به هر طرف که نگاه کنی، همه روسری بر سر خواهند داشت! این اکسسوری های زیبای زنانه چیزی است که باید دور گردن شما بپیچید. آنها نه تنها هنگام باریدن برف گرم هستند، بلکه عالی نیز به نظر می رسند.

اگر به دنبال خرید روسری برای خود یا یکی از عزیزان خود هستید، قبل از خرید آنلاین این اقلام مد، از این راهنمای مفید استفاده کنید.

چطوری شال میخری؟ بهترین راه برای انتخاب یک روکش فشن فوق العاده برای گردن شما چیست؟ به یاد داشته باشید، آنها قرار نیست به سادگی شما را گرم نگه دارند. آنها نیز قرار است خوب به نظر برسند. پس انتخاب مناسب درست مثل گذاشتن آیس روی کیک است!

وقتی با این همه روکش های زیبا روبرو شدید، به این فکر کنید که آن را با چه کتی ست می کنید. آیا برای لباس های روزمره خواهد بود؟ آیا برای مراسم رسمی خواهد بود؟

شال

آیا آن را برای یک شب در شهر با دختران یا در یک قرار گرم با یک پسر پوشیده می شود؟ آیا آن را به یک تابع کار یا بعد از کار پوشیده می شود؟

چه رنگی باید باشه؟ به این فکر کنید: روسری قرار است سر را قاب کند بنابراین باید صورت و مو را تعریف کند. برای هماهنگی با مانتو اشتباه خرید نکنید. البته این و کت باید با هم باشند، اما عامل مهمتر باید چهره باشد. بنفش و کدو تنبلی دو تا از داغ‌ترین رنگ‌های فصل پاییز و زمستان هستند، بنابراین روسری‌هایی در آن رنگ‌ها انتخاب کنید.

روسری باید صاف باشد یا بافتنی؟ وقتی اکسسوری خود را با کت ست می کنید، به بافت و طرح کت فکر کنید. اگر بافت کت درشتی است، مانند ترکیب پشمی، شال گردنی نرم، ظریف و صاف مانند ترمه در نظر بگیرید.

اگر کت شما صاف است، روسری کمی درشت تر در نظر بگیرید. علاوه بر این، اگر صورت شما گرد است یا سایز بزرگ هستید، از پارچه نرم‌تری استفاده کنید. خانم هایی که لاغر هستند ممکن است پارچه درشت تر یا متراکم تر را در نظر بگیرند.

باید طرح دار باشه یا ساده؟ اگر طرح مانتو شلوغ است آن را با یک شال ساده ست کنید. اگر کت نسبتاً ساده است، ممکن است بخواهید یک کت طرح دار را در نظر بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.