سفره قلمکار در بازار که دختری با آن برای خودش لباس عروس دوخت

فهمیدن نحوه انتخاب اندازه مناسب سفره قلمکار در بازار علم موشک نیست و به مدرک طراحی پیشرفته یا برنامه ریز عروسی حرفه ای نیاز ندارد.

مانند هر چیز دیگری که در لیست کارهای برنامه ریزی عروسی شما قرار دارد، کلید خرید سفره مناسب این است که سازماندهی کنید و کار را به تکه های کوچک و آسان هضم کنید.

با کمی اندازه‌گیری و محاسبات از قبل، مانند یک رئیس متین و آماده، آماده خرید رومیزی برای پذیرایی خود خواهید بود.

میز یک میز است درست است؟ چند متغیر می تواند وجود داشته باشد؟ جدا از عناصر واضح اندازه و شکل، در واقع چند چیز وجود دارد که باید بدانید و هنگام محاسبه اندازه سفره مورد نیاز خود، به خاطر داشته باشید.

محاسبه ابعاد جدول بسیار ساده است، اما اندازه گیری دقیق بسته به اندازه و شکل میز می تواند دشوار باشد. شما باید عرض و طول را بدانید، که به وضوح می‌تواند از میزهای کوچک و صمیمی به سبک کوکتل‌لانژ تا سالن ضیافت طولانی یا ابعاد میز پیک نیک متغیر باشد.

سفره

اما لازم نیست متر نوار را از انتهای هر میز پهن کنید تا اندازه گیری دقیقی برای سفره داشته باشید. ساده ترین راه برای اندازه گیری طول و عرض این است که از مرکز جدول شروع کنید و سپس اندازه ها را در دو ضرب کنید.

قطره اندازه‌گیری است که تعیین می‌کند تا چه اندازه سفره روی میز آویزان می‌شود. این بسته به سلایق و ترجیحات شخصی شما متفاوت است، اما معضل خیلی طولانی و یا خیلی کوتاه را در نظر داشته باشید.

شما نمی خواهید کت و شلوارهای رکابی مهمانانتان روی سفره ای که روی زمین آویزان است، گیر کنند، که در عین حال شلخته به نظر می رسد و روی دامان مهمانان شما فرو می رود.

علاوه بر این، باید در نظر داشته باشید که وقتی میهمانان می‌نشینند و صندلی‌ها داخل میز قرار می‌گیرند، رومیزی چگونه به نظر می‌رسد. از طرف دیگر، قطره ای که خیلی کوتاه است نامتناسب به نظر می رسد و زانوها و پاهای میز زیادی را نمایان می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.