سرکه سیب خانگی در بازار موجب جلوگیری از عفونت و قطع دست مردی شد

درمان های مادربزرگ همیشه در دستور کار است، به خصوص برای آن دسته از ناراحتی های جزئی که می توان آنها را در خانه درمان کرد. در این میان، سرکه سیب مطمئناً برای مقابله و پیشگیری مفید است:

مایکوزیس سرکه سیب خانگی در بازار برای درمان قارچ در هر نقطه از بدن مفید است. می توان آن را مستقیماً روی ناحیه آسیب دیده اعمال کرد یا هنگام حمام در آب حمام ریخت. یک یا دو لیوان بیشتر نیست.

مو. می توانید آن را مستقیماً روی موها پخش کنید تا ماسکی احیا کننده داشته باشید که آن را نرم، سالم و براق می کند. به همین ترتیب، آن را مستقیماً با یک پد پنبه ای روی ناخن ها رد کنید و بگذارید چند دقیقه بماند. تکرار منظم درمان به دستیابی به نتایج قابل توجهی کمک می کند.

مشکلات پوستی. روی پوست صورت و بدن، مگر اینکه کرم یا لوسیون آماده بخرید، می توانید آن را با پنبه یا دیسک پنبه ای بمالید. پس از چند دقیقه نگه داشتن آن در محل، با آب گرم بشویید و با یک جت آب سرد کامل کنید. به این ترتیب مشکلات مختلف پوست مانند آکنه، تحریکات و قرمزی را ترمیم می کند.

سرکه

در مقایسه با سرکه شراب سفید که معمولاً روی میز استفاده می شود، سرکه سیب طعم لطیف تری دارد که بر طعم غذاهای دیگر غالب نیست.

به همین دلیل است که از آن به صورت خام استفاده می شود. در سالاد سبزیجات، در وینیگرت، در سس های گوشت و ماهی. و همچنین برای سبزیجات پخته شده، به خصوص کبابی یا بخارپز مفید است. همچنین برای نگهداری بسیار مفید است، زیرا از ایجاد بوتولیسم جلوگیری می کند.

این محصول در خانه نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، به عنوان مثال برای استفاده به عنوان نرم کننده ماشین لباسشویی و یا به عنوان چربی زدا و ضد عفونی کننده تمام سطوح خانه و یا حتی برای تهیه دسرهایی با خمیر نرم و لطیف بسیار عالی است.

با این حال، سرکه سیب دارای موارد منع مصرف، یا بهتر است بگوییم عوارض جانبی، به خصوص اگر بیش از حد استفاده شود، دارد. به ویژه، مینای دندان را از بین می برد و برای دهان بیش از حد تهاجمی باشد و ضایعات کوچکی ایجاد کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.