ساختن کار دستی با دستمال کاغذی

 

● به دلیل ناهمواری سطح زمین، پایه میز ممکن است لرزش داشته باشد و استفاده از آن مشکل باشد. با استفاده از یک جفت دستمال کاغذی یک توپ درست کنید و پای میز را نگه دارید تا دستمال کاغذی سافتلن 1401 در مواقع اضطراری ثبات کامل داشته باشید. فراموش نکنید که روز بعد آن را تعویض کنید زیرا دستمال کاغذی در تماس با آب پاره می شود.

4. جواهرات گرانبها را قبل از نگهداری در کیف بپیچید

● کیف شما همه اقلام کوچک شما را که برای حمل در حین بیرون رفتن لازم است در خود جای می دهد. گاهی اوقات افراد انگشتر، گردنبند، گوشواره و غیره گرانبهای دستمال حوله ای پارچه ای خود را در کیف خود می اندازند و بعداً مشکل پیدا می کنند یا گم می شوند. برای جلوگیری از این امر، ابتدا چیزهای گرانبها خود را در دستمال کاغذی بپیچید و داخل کیف بچینید، بعداً پیدا کردن آن آسان خواهد بود.

5. از آن با کتاب استفاده کنید

● از یک تکه دستمال کاغذی برای قرار دادن آن در صفحه‌ای که قبل از بستن آن را رها کرده‌اید، قرار دهید تا دفعه بعد که کتاب‌هایتان را باز می‌کنید، در به خاطر سپردن جایی که کار را ترک کرده‌اید، دستمال کاغذی کارتونی مشکلی نداشته باشید. همچنین می توان از دستمال کاغذی برای نوشتن یادداشت های مهم روی آنها استفاده کرد.

6. با شیشه لیز استفاده کنید

● در حالی که یک لیوان آب میوه یا قهوه سرد در دست دارید، سطح آن لیز است. با دستمال کاغذی آن را بلند کنید تا لیوان از دستتان لیز نخورد.

7. از آن با کیت های آرایش استفاده کنید

● در حالی که آرایش می‌کنید، احتمال افتادن کرم/ژل یا تماس نزدیک با چشم‌ها وجود دارد، از دستمال کاغذی برای تمیز کردن آن به آرامی استفاده کنید. حتی زمانی دستمال یزدی قرمز که ناخن خود را لاک می کنید، یک دستمال کاغذی زیر آن نگه دارید تا زمین کثیف نشود.

8. از آن در زیر پاشنه پا استفاده کنید

● فقط دستمال را تا کنید و زیر پاشنه های آسیب پذیر خود قرار دهید تا از آسیب جلوگیری کنید.

9. اگر بزرگ است آن را داخل پنجه کفش خود فرو کنید

● اگر کفش شما کمی بزرگ است، توپ های کوچکی از دستمال کاغذی درست کنید و آن را در نوک کفش خود فرو کنید.

 • منابع:
  1. Uses of Tissues at Home
 • تبلیغات: 
  1. استفاده از قابلمه به جای کلاه
  2. نوارتیپ عجیبی که باعث غول پیکر شدن گیاهان می شود
  3. رسیدن به رتبه دو رقمی با ده روز خواندن!
  4. پیدایش زرشک در ایالات متحده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.