زیتون پرورده عالی باعث کشف جدیدی در دارو سازی شد

تحقیقات جدید ممکن است به توضیح چگونگی عملکر زیتون پرورده عالی برای ارائه مزایای ضد التهابی به ما کمک کند، به خصوص در زمان آلرژی محصولات مشتق شده از میوه های زیتون عملکرد آنتی هیستامینی را در سطح سلولی انجام می دهند.

همچنین ممکن است زیتون نقش ویژه ای را به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی عمومی ضد حساسیت ایفا کند با مصرف روغن زیتون، گردش خون بهبود می یابد و مجاری تنفسی پاک می شود به دلیل خواص ضد التهابی که دارند می توانند جریان خون را افزایش داده و عوارض بیماری هایی مانند آسم را کاهش دهند.

سلامت دستگاه گوارش بروز کم سرطان روده بزرگ با مصرف مکرر ویتامین E و چربی های تک غیراشباع موجود در زیتون سیاه مرتبط است. این مواد مغذی با خنثی کردن رادیکال های آزاد به پیشگیری از سرطان روده بزرگ کمک می کنند.

روغن زیتون همچنین یک عملکرد محافظتی کمکی برای زخم و ورم معده دارد روغن زیتون ترشح صفرا و هورمون های پانکراس را به روش طبیعی تری نسبت به داروهای تجویز شده فعال می کند و در نتیجه احتمال تشکیل سنگ کیسه صفرا را کاهش می دهد.

زیتون

منبع خوب آهن زیتون، به ویژه زیتون سیاه طبیعی، حاوی مقدار زیادی آهن است توانایی گلبول های قرمز برای حمل اکسیژن به هر گوشه بدن به دلیل وجود آهن در خون است اگر کمبود آهن داشته باشیم و بافت‌هایمان اکسیژن کافی دریافت نکنند.

احساس سرما و ضعف می‌کنیم آهن همچنین نقش حیاتی در تولید انرژی دارد بخشی از تعدادی آنزیم از جمله کاتالازها، پراکسیدازها و سیتوکروم ها است. علاوه بر این، آهن به تولید کارنیتین، یک اسید آمینه ضروری که برای استفاده از چربی ها مهم است کمک می کند به طور خلاصه، باید توجه داشت که عملکرد صحیح سیستم ایمنی به میزان کافی آهن در بدن بستگی دارد.

یک فنجان زیتون حاوی 10 درصد از مصرف روزانه توصیه شده ویتامین A است که برای سلامت چشم و به ویژه شبکیه مهم است این به چشم اجازه می دهد تا بین تاریکی و روشنایی بهتر تشخیص دهد و در نتیجه دید در شب را بهبود بخشد علاوه بر این، ویتامین A در برابر آب مروارید، دژنراسیون ماکولا، گلوکوم و سایر بیماری های چشمی مرتبط با افزایش سن موثر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.