دستگاه تهویه هوا ال جی که خرید و فروش آن در بندر گناوه با 90 درصد تخفیف انجام می شود

وقتی هوا خیلی گرم یا خیلی سرد است، هیچ چیز بهتر از قدم گذاشتن در آسایش خانه خود نیست، به خصوص زمانی که تهویه مطبوع در انتظار شماست. اما یک چیز وجود دارد که می تواند این لحظه را خراب کند: بوی نامطبوعی که از واحد AC خارج می شود.

بوی بد می تواند نشان دهد که چیزی در کولر گازی شما خاموش است. با این حال، این یک مشکل نسبتاً رایج است، و بسته به اینکه چه چیزی باعث ایجاد بو می شود، می توان آن را به راحتی از بین برد و حتی بهتر از آن جلوگیری کرد.

هوایی که تنفس می کنیم بر سلامت ما تأثیر می گذارد و محیط خانه ما باید تا حد امکان سالم نگه داشته شود. وقتی در داخل خانه بوهای بدی در گردش باشد، کیفیت هوای داخل خانه را کاهش می دهد.

در مورد تأثیر IAQ بر سلامت ما و چگونگی بهبود آن بیشتر بدانید. دستگاه تهویه هوا ال جی نه تنها دمای مناسب را فراهم می کند، بلکه می تواند IAQ را از طریق فیلترهای تخصصی بهبود بخشد و به کاهش رطوبت کمک کند.

دستگاه

با این حال، اگر بوهای ناخواسته از کولر گازی شما منشا می گیرد، آن را برای مدت طولانی نادیده نگیرید و علت آن را پیدا کنید، نه تنها برای راحتی خود، بلکه برای سلامت AC شما.

دلایل مختلفی برای ایجاد بوی نامطبوع در سیستم تهویه مطبوع وجود دارد، اما برخی از رایج ترین انواع بوها بوی کپک زدگی یا کپک زدگی است که اغلب به دلیل سه مشکل ایجاد می شود:

فیلترهای هوا نیاز به تمیز کردن یا تعویض دارند. اگر از آخرین باری که فیلترهای AC شما تمیز شده اند مدتی گذشته باشد، ممکن است کثیفی به دام افتاده باعث ایجاد بوی کپک زده شود.

فیلترهای AC سدی در برابر گرد و غبار، مو و مواد حساسیت زا هستند، آنها برای به دام انداختن این ذرات عمل می کنند و به مرور زمان تجمع در فیلترها می تواند بر جریان هوا تأثیر بگذارد، از خروج کامل رطوبت جلوگیری می کند و منجر به رشد باکتری ها می شود که منجر به ایجاد بو می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.