حوله تن پوش نارین ساپ موجب درمان بیماری های عفونی بدن می شود

حوله تن پوش در بین اعضای خانواده بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و به طور مشترک نیز استفاده می شود، اما هر فردی از این حوله برای خشک کردن پشت بدن و بین انگشتان پا و زیر بغل و نواحی حساس استفاده می کند و سپس فرد دیگری به همین شکل از آن استفاده می کند.

یک مطالعه نشان داد که این عادت بسیار خطرناک است و می تواند باعث انتقال بیماری های عفونی باکتری ها بین خانواده ها شود.

بر اساس گزارشی که اسکای نیوز درباره خطرات استفاده از حوله تن پوش نارین ساپ در بین اعضای خانواده منتشر کرده است، بیماری های بسیاری وجود دارد که ممکن است در اثر استفاده از حوله مشابه، اعضای خانواده را درگیر کند، مانند:

سوزاک: یکی از بزرگترین خطرات استفاده از حوله در بین اعضای خانواده سوزاک است، زیرا با ترشحات واژن هر خانمی مرتبط است و حوله هایی که حاوی مقدار زیادی میکروب و باکتری هستند ممکن است باعث این بیماری شوند.

حوله

ورم ملتحمه: این یک عفونت اکتسابی است که می تواند باعث آسیب به چشم ها مانند قرمزی، درد، خارش و اشک ریزش شود.

فرد قطعاً از برادر، همسر یا هر عضو خانواده اش که از حوله مشابه استفاده می کند، دچار عفونت و عفونت پوستی می شود و حتی استفاده از حوله برای چندین بار حمام بدون شستشو منجر به عفونت می شود که دلیل آن باکتری استافیلوکوک است. باعث ایجاد جوش و بثورات می شود.

گال: بیماری پوستی است که باعث خارش مداوم می شود و از طریق به اشتراک گذاشتن وسایل شخصی خود با دیگران به فرد منتقل می شود و ممکن است به صورت زخم یا تاول های کوچک در بدن ظاهر شود و بین انگشتان و اندام تناسلی به طور گسترده پخش شود.

تریکومونیازیس نوعی عفونت واژن است که باعث ترشح بیش از حد واژن با بوی شدید، ادرار دردناک و لکه های قرمز در اطراف واژن می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.