حقوق معلمان صرف خرید هدایایی برای دانش آموزان شد

همه معلمان ابتدایی و متوسطه در هنگ کنگ بسته های غرامتی مشابه با حقوق کارمندان دولت دریافت می کنند، از جمله حقوق ماهانه، مرخصی، پوشش پزشکی و دندانپزشکی، مرخصی، مستمری بازنشستگی و کمک های مسکن بسته به رتبه.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط دفتر آموزش هنگ کنگ، مقیاس حقوق معلمان متوسطه به پنج رتبه طبقه بندی می شود که امتیازات پرداختی از 17 تا 491 را پوشش می دهد، با حقوق مربوطه از 20865 دلار هنگ کنگ تا 83105 دلار هنگ کنگ حقوق ورودی معلم جدید معمولاً شروع می شود.

در حداقل امتیاز آن رتبه و متناسب با صلاحیت و تجربه معلم است. مدرک تحصیلی بر اساس معلم فارغ التحصیل یا غیر فارغ التحصیل و نوع گواهینامه تعریف می شود.

معلمان مؤسسات غیر محلی ابتدا باید برای اعتباربخشی و ارزیابی به شورای هنگ کنگ مراجعه کنند تا اندازه گیری برابر در مقیاس استاندارد حقوق دریافت کنند.

حقوق معلمی در سنگاپور توسط خدمات ملکی تعیین می شود، و مقیاس حقوق اغلب برای اطمینان از رقابتی بودن آن برای جذب و حفظ معلمان در خدمت بازنگری می شود.

حقوق در دو درجه محاسبه می شود: مقیاس غیر فارغ التحصیل و فارغ التحصیل. نامزدهای موفق بدون مدارک تدریس به عنوان معلمان کارآموز در مقیاس حقوق افسر آموزش عمومی 1 (GEO1) یا افسر آموزش عمومی 2 (GEO2) به خدمات آموزشی سنگاپور منصوب می شوند.

معلمان جدید می توانند در حین تدریس در مدرسه یا گذراندن دوره آموزشی، حقوق ماهانه کامل دریافت کنند. افزایش حقوق اضافی ممکن است اعطا شود.

با توجه به تجربه کاری مرتبط  دستمزد ناخالص اولیه یک معلم سنگاپوری به این بستگی دارد که آیا معلم آموزش معلمی را گذرانده است و معلم دارای چه مدرک تحصیلی است اما نه سطح مدرسه ای که در آن کار می کند.

معلمان در سنگاپور می‌توانند از پاداش‌های دیگری نیز برخوردار شوند، مانند طرح مزایای پزشکی که تا 80 درصد از درمان و بستری شدن در بیمارستان را برای معلم و خانواده نزدیک او پوشش می‌دهد.

مزایای غیر نقدی نیز بسیار مطلوب است، مانند مرخصی 12 هفته ای مرخصی و سایر مرخصی های با حقوق کامل.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.