استفاده از کیسه زباله صنعتی برای تولید سم های کشنده حشرات

از سطل زباله برای پوشاندن داخل سطل های زباله استفاده می شود تا از محاصره داخلی آن توسط زباله جلوگیری شود. هنگامی که کیسه پر از بستر می شود، می توان آن را از طریق لبه های آن با بالا کشیدن و بستن آن با نخ بسته کرد تا از تماس با مواد زائد جلوگیری شود و بوی آن به حداقل برسد.

جدا از بسته بندی زباله، کیسه زباله صنعتی برای نگه داشتن برگ های خشک شده از حیاط، لباس های قدیمی مناسب برای هدیه دادن و اسباب بازی هایی که باید مهر و موم شوند نیز مفید است.

در بیرون، این کیسه‌های سطل زباله می‌توانند کاغذهای خرد شده دفتر، ضایعات پزشکی بیمارستان‌ها و ظروف استایروفوم رستوران‌های فست فود را در خود جای دهند.

کیسه های زباله یا آستر زباله معمولاً در اندازه ها و ضخامت های مختلف برای سطل زباله در هر اندازه ای وجود دارند، اما همچنین قابل توجه است که در رنگ های مختلف وجود دارند.

با این حال، این رنگ ها فقط برای اینکه سطل زباله از نظر زیبایی برای چشم خوب به نظر برسند ساخته نشده اند. رنگ‌ها همچنین به‌عنوان نشانه‌هایی برای سازمان‌دهی زباله‌هایی که قرار است داخل آن باشد، عمل می‌کنند.

کیسه

در اینجا معانی رنگ کیسه های زباله که در اطراف می بینیم آمده است. بنابراین دفعه بعد که آن سطل زباله را رها می کنیم، می دانیم که آنها را به درستی کجا قرار دهیم:

1. سیاه: به طور کلی برای زباله های غیر قابل تجزیه زیستی و غیر عفونی مانند قوطی های پلاستیکی، فوم های پلی اتیلن، بسته بندی آب نبات و غیره است.

2-سبز: برای مواد زیست تخریب پذیر مانند غذاهای باقی مانده، پوست سبزیجات و میوه ها، برگ ها، شاخه ها و غیره است.

3. قرمز: معمولاً در بیمارستان ها برای زباله های خطرناک زیستی مانند سرنگ با خون، لوله های آزمایش، زباله های انسانی و غیره استفاده می شود.

4. آبی: معمولا برای مواد صنعتی مانند شیشه، پلاستیک های سنگین و غیره استفاده می شود.

5. Clear: معمولاً برای نگهداری محصولات قابل بازیافت مانند قوطی‌ها، بطری‌ها، کاغذها مقالات چاپ مجدد رایگان و غیره استفاده می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.