استفاده از کوره ذوب فلز روشی برای بازیافت پلاستیک بدون آلودگی

بسیاری از کوره ذوب فلز معمولی از الکتریسیته برای تکمیل آتش فسیلی به شکل تقویت الکتریکی استفاده می کنند. این کار کوره را قادر می سازد خروجی بالاتر و/یا کیفیت شیشه بهتری تولید کند.

سهم الکتریکی معمولاً از 10 تا 15٪ است، اما می توان آن را به مقادیر حدود 25٪ افزایش داد. در مورد برق سبز، ردپای CO2 کاهش می یابد و کوره هیبریدی می تواند با سهم الکتریسیته “بازی” کند.

این امر محافظت بیشتری را در برابر نوسانات قیمت انرژی یا در دسترس بودن برق ارائه می دهد و در عین حال انتقال گاز طبیعی به سوخت های جدید کم کربن را تسهیل می کند. و اگر قرار باشد به جای گاز از هیدروژن استفاده شود، خروجی CO2 می تواند صفر باشد.

مفهوم جدید SORG، CLEAN Melter، ادامه منطقی کوره تمام الکتریکی SORG VSM است. مذاب CLEAN را می توان بین طیف وسیعی از 20٪ برق / 80٪ سوخت های فسیلی، تا 80٪ برق / 20٪ سوخت های فسیلی کار کرد، که آن را در مورد قیمت و در دسترس بودن انرژی بسیار انعطاف پذیر می کند.

کوره

مهمتر از همه، مذاب CLEAN می تواند تناژهای بالاتر را نیز پشتیبانی کند، برای انواع شیشه مناسب است و به اندازه کوره VSM به مواد خام و تغییرات عملکرد حساس نیست.

یک سیستم سوخت اکسیژن، اکسیژن خالص را همراه با گاز طبیعی به داخل کوره شلیک می کند و باعث می شود که از نظر حرارتی کارآمدتر شود. با هیدروژن می توان کوره های فسیلی موجود را به کوره های سوخت هیدروژن سبز با استفاده از همان فناوری کوره تبدیل کرد.

هیدروژن را می توان از طریق خطوط لوله گاز طبیعی موجود تحویل داد و هزینه تحویل به سایت را کاهش داد. کارخانه ها باید سرمایه گذاری قابل توجهی در زیرساخت ها، مانند مناطق مورد تایید ATEX و لوله های فولادی ضد زنگ انجام دهند.

با این حال، باید بتوان طراحی فعلی کوره‌های گاز طبیعی را به یک سوخت هیدروژنی خالص با حداقل اختلال تبدیل کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.