استفاده از پالت چوبی دست دوم در ساخت دیوار بزرگ چین

علاوه بر طول عمر پالت چوبی دست دوم پخ کردن اسلب های خاص توسط ماشین های خودکار ما انجام می شود و برای افزودن مزایای ملموس به پالت های شما طراحی شده است.

پخ زدن به چرخ های کامیون اجازه می دهد تا به راحتی روی تخته های عرشه حرکت کنند، زیرا پالت ها وارد می شوند. این آسیب های پرهزینه را از بین می برد. شستشو همچنین آسیب ناشی از زبانه های لیفتراک را کاهش می دهد که چوب را در حین وارد کردن پاره می کند.

کارخانه ما دارای تجهیزات مدرن، سریع و کارآمد است. ساخت پالت های چوبی با کیفیت به سرعت و با قیمت رقابتی نیازمند بهترین تجهیزات و روش ها است.

ما به طور گسترده جستجو کردیم تا آنچه را که برای رفع نیازهای شما نیاز داریم پیدا کنیم. آنها چیزی هستند که ما حتی امروز در کارخانه خود استفاده می کنیم.

پالت

میخکوب خودکار: ما میخکوب خودکار داریم و آنها قلب عملیات هستند. آنها را می توان با اندازه های مختلف پلت فرم و پیچ تنظیم کرد. با یک ضربه می تواند تا 24 پیچ را نگه دارد.

می تواند هر نوع چوب و هر اندازه میخ مورد نیاز برای کار را تحمل کند. کارگران مواد را به ماشین هایی می خورند که به طور خودکار کار می کنند و جریان مداوم را از پالت ها فراهم می کنند.

دستگاه پانچ: دستگاه پانچ دوازده سر که می تواند دوازده سوراخ در یک حرکت ایجاد کند. از این دستگاه برای ساخت انواع پالت های چوبی سنگین استفاده می شود.

چند کاتر: مجهز به پنج اره مجزا، این دستگاه پیشرفته جدید می تواند طول های مورد نیاز پانل ها را برش دهد. سرعت و دقت این دستگاه باعث صرفه جویی در هزینه و کاهش هزینه پالت می شود.

بریدگی خودکار: این دستگاه چوب را با سرعت شگفت انگیزی برش می دهد. می توان آن را در اندازه های مختلف تنظیم کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.