استفاده از حوله دستی نوزاد در مسافرت ها توصیه می شود

Fatalas با هدف ترویج عادت های سالم و فعالیت بدنی ، یک محصول ویژه برای دوستداران ورزش ایجاد کرده است ، این حوله برای از بین بردن عرق در حالی که ما در زمان استفاده از آنها ورزش می کنیم و تمیز می کنیم.

حوله دستی نوزاد در اندازه گیری از 70 40 40 CM و 350 گرم ، توصیه می شود این حوله ها را بلافاصله از سالن بدنسازی خارج کنید تا از بوی بدی که عرق می تواند در پوشاک تولید کند ، جلوگیری شود.

فیبر طبیعی آن باعث نمی شود که باقیمانده روی سطوح آنچه تمیز می شود ، مایع یا گرد و غبار باقی بماند.

آنها همچنین یک مکمل برای تزئین آشپزخانه ما هستند.

توصیه می کنیم تمیز کردن آشپزخانه را هفتگی تغییر داده و آنها را با آب سرد فراوان بشویید. اندازه گیری استاندارد 50 × 50 سانتی متر یا 70 × 70 سانتی متر است.

این محصول برای تمیز کردن خانه با اجتناب از آب اضافی در حمام و ارائه راحتی بیشتر هنگام خشک کردن پاهای شما در انتهای حمام استفاده می شود.

حوله

این محصول دارای ابعاد 50×80 سانتی متر می باشد.

به عنوان یک اقدام بهداشتی، این حوله ها باید دو بار در هفته شسته شوند تا از بوی بد ناشی از رطوبت جلوگیری شود.

حوله از نوع ماندالا: این حوله گرد یک عنصر همه کاره است، محصولی برای زنانی که تمرینات یوگا یا مدیتیشن انجام می دهند و برای کسانی که در کنار استخر یا ساحل آفتاب می گیرند، ایجاد شده است.

این حوله مدور 150 سانتی متر قطر دارد و از 100 درصد پنبه ساخته شده است.

حوله‌های دایره‌ای برای استفاده خاص خود نیز مانند حوله ساحلی باید پس از اتمام فعالیت‌های خاص شسته شوند تا با رطوبت بدن و محیط‌های گرم، نرمی خود را از دست ندهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.