استفاده از جک روغنی جک ایران برای افرادی که وسایل نقلیه شخصی دارند غیرقانونی شد

جک روغنی یک ابزار ضروری برای داشتن در ماشین شما است. چه آن را در صندوق عقب، زیر فرش یا زیر کاپوت نگهداری کنید، این تجهیزات همیشه باید همراه خودروی شما باشد. این تجهیزات در طی عملیات خاصی از جمله تعویض لاستیک ضروری است.

جک روغنی جک ایران ابزاری است که برای بلند کردن اجسام سنگین در ارتفاع کم استفاده می شود. به طور کلی شامل یک قفسه، سیستم دنده و میل لنگ کنترلی است. این تجهیزات توسط سنگ تراشان، نجاران و رانندگان استفاده می شود.

در هنگام تعویض لاستیک در صورت پنچری، یک طرف خودرو را بلند می کند و آن را به یکی از تجهیزات ضروری در حرکت تبدیل می کند. انواع مختلفی از جک ها در بازار وجود دارد که عبارتند از: جک هیدرولیک. جک پیچ.
عملکرد جک هیدرولیک بر اساس فعال کردن جک هیدرومکانیکی با استفاده از پمپ دستی است. در مقایسه با سایر مدل های جک، این تجهیزات هیدرولیک مزایای زیادی را ارائه می دهد. استفاده و حمل آن آسان است. انواع مختلفی از جک هیدرولیک وجود دارد:

جک ترولی هیدرولیک دارای یک قاب با 4 چرخ، یک بازوی مفصلی و یک جک هیدرودینامیکی است. ظرفیت بالابری آن می تواند تا 3 تن باشد.

جک
بطری هیدرولیک یا جک استاتیک که مجهز به استوانه ای به شکل بطری است و روی تکیه گاه بی حرکت و صاف قرار می گیرد. می تواند تا 20 تن را بلند کند.
برای استفاده حداکثری از جک هیدرولیک خود، باید اقدامات احتیاطی خاصی را رعایت کنید. مطمئن شوید که ابزار شما در حین استفاده کاملاً پایدار است. همچنین دقت کنید که این تجهیزات بر روی سطح محکمی قرار گیرد تا از حرکت آن در حین کار جلوگیری شود. به یاد داشته باشید که بار را با استفاده از پایه های جک ایمن کنید.

این نسخه رایج ترین است. این ارزش عالی برای پول ارائه می دهد. درک عملکرد آن آسان است. در واقع، جک پیچ با استفاده از یک میل لنگ کار می کند که یک میله رزوه دار بلند را می چرخاند تا دو جفت بازوی مثلث را دور یا نزدیکتر کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.