استفاده از تنقلات برنج در مصارف خانگی

آمار مربوط به مصرف خانگی ژاپنی برنج تنها بخشی از این تصویر برنج ایرانی را ارائه می دهد. اگرچه بررسی‌های آژانس مواد غذایی کاهش مصرف خانوارها را نشان می‌دهد.

اما برنج همچنان در بخش‌های اصلی زندگی مدرن مانند فروشگاه‌های رفاه 24 ساعته و رستوران‌های زنجیره‌ای برای خانواده‌ها محبوب است.

علاوه بر این، در تقریباً 4000 فروشگاه 7-Eleven در ژاپن، ارقام فروش فست فود برنج شمال نشان می دهد که تنقلات برنج همچنان از میان وعده های نان پیشی می گیرد.

جنبه های مسئله تجارت برنج
در دوره پس از جنگ، برنج با سیاست مرتبط بود زیرا مقدار نامتناسبی از قدرت به کشاورزان می رسید، به دلیل عدم تعادل جمعیت در میان مناطق نماینده.

در حال حاضر تخمین زده می شود که برخی عدم تعادل ها به نفع مناطق کشاورزی برنج چمپا شوشتر به 3.68 تا 1 می رسد. بنابراین، کشاورزان نفوذ زیادی در حزب حاکم لیبرال دموکرات (LDP) دارند.

کشاورزان برنج از قدرت رای خود برای نشان دادن نارضایتی نسبت به کاهش اخیر یارانه قیمت ها و تغییرات پیشنهادی در سیاست واردات برنج استفاده کرده اند.

در ژاپن، برنج یک کالای کنترل شده است و دولت مقدار زمین برنج هندی مورد استفاده برای کشت را تنظیم می کند و بر توزیع آن نظارت می کند، معمولاً از طریق فروشگاه های تعیین شده. هر سال دولت بیکا، قیمتی که برای برنج پرداخت می شود، ایجاد می کند.

 • منابع:
  1. Rice: It’s More Than Food In Japan
 • تبلیغات: 
  1. گونه ای از روکش صندلی که به زین اسب تبدیل می شود!
  2. خوردن ارده کنجد لکنت زبان را از بین می برد
  3. بادبادکی که با نخ پنبه ساخته شده بود به ایستگاه فضایی رسید
  4. با بیمه عمر 200 سال عمر کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.