آموزش کاربرد صحیح شست و شو با صابون در مدارس

این شیوه ها و آموزش در مورد میکروب ها باید در هر مرحله از زندگی اتفاق بیفتد. این کار با زنان باردار و شرکای آنها، گروه های والدین و نوزادان، مهدکودک ها، محیط های یادگیری اولیه، صابون لوکس مدارس و محل کار شروع می شود.

صابون باید در مدارس ارائه شود. اکثر برنامه های سال های اولیه صابون ارائه می دهند و در مدارس مستقل و کاتولیک استاندارد است. اما برخی از مردم ممکن است از شنیدن این که این موضوع در همه مدارس دولتی در تمام حوزه های قضایی استرالیا صدق نمی کند شوکه شوند.


آنچه ریاضیات می تواند در مورد شیوع ویروس جدید کرونا به ما بگوید

به نظر می رسد وضعیت بین مدارس شهر و مدارس از راه دور متفاوت است. به عنوان مثال، برخی از مدارس ابتدایی در پرث ممکن است صابون ارائه دهند، اما برخی دیگر در استرالیای غربی صابون زردچوبه از راه دور ممکن است این کار را انجام ندهند، زیرا این امر به هر مدیر بستگی دارد.

استاندارد طلایی ویکتوریا با خط مشی بهداشت شخصی است که ارائه صابون در مدارس را مشخص می کند. ما چندین سال با اداره آموزش و بهداشت منطقه شمالی کار کرده ایم صابون بی بو و آنها از تهیه صابون حمایت و تشویق می کنند.

با این حال، پس از بررسی با سایر ایالت‌ها و بررسی سیاست‌های آنها برای مقایسه، نتوانستیم به ارائه صابون در WA، NSW و SA اشاره کنیم.

اگر در مورد کاهش شیوع انواع عفونت ها، از جمله COVID-19 جدی هستیم، باید صابون تک نفره هتلی در مورد نرم افزار و سخت افزار مورد نیاز واقعی باشیم. ما باید در مورد میکروب ها و بهترین راه های جلوگیری از انتشار آنها بیاموزیم.

 

  • منابع:
    1. SCHOOLS MUST PROVIDE SOAP TO MAINTAIN BASIC HYGIENE

  • تبلیغات: 
  1. ۲۳ پیشنهاد افراد ثروتمند جهان برای پولدار شدن
  2. استفاده از محافظ چشم در هنگام استفاده از پمپ هواکش
  3. با این کالاها از هر انگشتتان پول می ریزد!
  4. کمپوت آلبالو پیوندی گیلاسی صنعتی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.